Uşak Hurdacı Geri Dönüşüm Şirketi

Hurdalarınız Değerinde Nakit Alınır

Uşak Hurdacı Geri Dönüşüm Şirketi

Uşak hurdacı hurda alan firmalar arasında en yüksek hurda fiyat tekliflerini sunuyor. Alımı yapılan metal hurdaların başında hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda nikel, hurda kablo vb. hurdalar vardır. Uşak hurda alan firmalar arasında en yüksek fiyatları veriyoruz. 

Uşak da hurda alımı yaptığımız ilçeler: 

  • Karahallı
  • Sivaslı
  • Ulubey
  • Banaz
  • Eşme

Bu ilçelerin tamamından sarı hurdası ve çelik hurdası alıyoruz. 

Uşak Hurdacı Sanayi Hurdası Alımları

Sanayilerden çıkan her nevi hurdalar tarafımızca alınır. Sanayilerden makine hurdaları, motor hurdası, pano hurdası gibi hurdaları alıyoruz. Sanayilerde kullanılan makine hurdaları belirli bir zaman sonra kullanılmaz hale gelir. Yeni teknolojilerin gelişmesi ile üretim yapan fabrikalar yeni model makineler alırlar ve eski makineler hudaya ayrılır.

Akü hurdası alımı yapıyoruz. Araç aküleri, kamyon aküleri ve büyük iş makinesi akülerinin tamamı alınır. Akü hurdaları kesinlikle doğaya atılmaması gereken hurdalar arasında yer alır. Nedeni ise akü hurdaları kimyasal içermektedir. Kimyasal içeren hurdaları doğaya atmak doğru olmaz. 

Kağıt ve karton hurdalarının alımlarını yapıyoruz. Piyasada alınan kağıt hurdalarının büyük kısmı kitap hurdası olarak alınır. Kitap hurdası alan hurdacılar ile iletişime geçmeden önce bizden fiyat teklifi alın.

Hurdacı Telefon Numaraları

Uşak hurdacı telefon numaraları 7 gün 24 saat açıktır. Bu telefon numaraları ile bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz. Pirinç hurdası paslanmaz özelliğe sahiptir. Pirinç metali sanayide alaşım üretmek amacı ile kullanılır. Sarı alaşımı üretiminde pirinç ve bronz hurdaları kullanılmaktadır. 

Alüminyum profil hurdaları alan firma bu hurdaları eğer profiller zarar görmemiş ise ikinci el satışa sunabilirler. Profil hurdaları üretim sektöründe tercih edilen başlıca hurdalar arasında yer almaktadır. Alüminyum profil ve demir profil hurdası alımları yapıyoruz.

AVM ve büyük iş merkezleri yıkımları yapılmaktadır. AVM yıkımları ile ortaya çıkan tüm hurdaları gerekli ayırma işlemlerini yaparak almaktayız. Çelik konstrüksiyon hurdaları da dahil her nevi hurdalar alınır.

Elektronik Hurdası Alan Firmalar

Elektronik hurdası alımlarını yerinden yapmaktayız. Bankalar ve iş yerleri belirli süre zarflarında ellerinde bulunan tüm elektronik makinelerin yenilemesini gerçekleştirir. Burada bulunan tüm elektronik hurdası kapsamında değerlendirilen bilgisayar ve monitör hurdalarını alıyoruz.

Elektronik hurdası denilince hurda sunucu gibi büyük oranda bakır içeren hurdalar da bu kapsamda değerlendirilir. Sunucu hurdaları, UPS hurdaları bakır yönünden iyi hurda içermeleri nedeni ile güzel fiyatlara satılabilmektedirler.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın