Kocaeli Hurdacı Hurda Alan Yerler

Hurdalarınız Değerinde Nakit Alınır

Kocaeli Hurdacı

Kocaeli Hurdacı Hurda Alan Yerler

Kocaeli hurdacı başta sarı hurdası, kablo hurdası ve kurşun hurdası olmak üzere atık durumda olan tüm hurdaların alımlarını yapmaktadır. Demirsan Geri Dönüşüm olarak Kocaeli de bulunan tüm ilçelere hurdacılık hizmetleri verilmekteyiz. Kocaeli hurdacı hizmet verdiği ilçeler şu şekildedir:

 • İzmit
 • Gebze
 • Dilovası
 • Gölcük
 • Kandıra
 • Karamürsel
 • Başiskele
 • Çayırova
 • Darıca
 • Derince
 • Körfez
 • Kartepe

Bu ilçelerin tamamından en yakın konumda olan Kocaeli hurdacı firması çok kısa sürelerde hurda alımı yapabilmektedir. Kocaeli Büyükşehir belediyesi geri dönüşüm çalışmalarına Kocaeli ilinde büyük destekler veriyor. Çevre temizliğinin ve geri dönüşümün sağlanmasında bu destekler çok önemlidir.

Kocaeli Hurdacı Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Sarı hurdası Kocaeli fiyatları çevre illerle neredeyse aynı fiyatlarda seyir eder. Kocaeli ülkemizde sanayi yerleşkesi bakımından 1. sırada yer alır ve ülke üretim sektörünün büyük bir kısmı bu bölgede yer almaktadır. Kocaeli 19 tane sanayi bölgesi ile ülkemizde ilk başta yer alır.

İş imkanları ve istihdam yönünden bakıldığında çok faydalı olarak görünse de oluşan atık miktarı azımsanmayacak düzeydedir. Bölgede belirli düzeyde hurda alan yerler hurda toplama işlemlerini yapmak zorundadır. Tübitak araştırma merkezi de geri dönüşümde bazı araştırmaları bölgede yapmayı sürdürüyor.

Kurşun Hurdası Alan Firmalar Kocaeli

Kurşun hurdaları bir kaç farklı şekilde Kocaeli bölgesinde ortaya çıkabilir. Örnek vermek gerekirse fabrika üretim atığı hurdalar olabileceği gibi hurda kurşun levha gibi hurdalar da alınabilmektedir. Kocaeli geri dönüşüm firmaları bu kurşun hurdası toplama işlemlerini gerçekleştirir.

Kurşun alan hurdacılara hurdacı telefon numaraları ile ulaşıp 7 gün 24 saat hurda satışı gerçekleştirilebilir. Kurşun bakırdan daha ucuz olmasına rağmen ülkemizde bakıra oranla daha az miktarlarda bulunan bir metaldir. Daha az bulunması daha değerli olmasını gerektirir ancak burada arz talep faktörü kurşun hurdası fiyatları üzerinde etki eder.

Hurda Kablo Alan En Yakın Hurdacıyı Bulmak

Kablo hurdası satışında dikkat edilmesi gereken faktörler:

 1. Hurda kablo ala Kocaeli firması eğer kurumsal bir hurdacı firması ise sizlere Güncel Kocaeli kablo hurdası fiyatlarını teklif eder. Yerel küçük işletmeler sizlere hurda alımlarında daha düşük teklifler sunabilmektedir.
 2. Kablo satışı sırasında elinizde bulunan kablonun analizlerini birden fazla hurdacı ile iletişime geçerek yaptırın. Ortaya çıkacak bakır miktarını en doğru şekilde hesaplama yapmanız gerekir.
 3. Elinizde bulunan kablo hurdası alüminyum kablo hurdası mı yoksa bakır kablo hurdası mı bundan kesinlikle emin olunuz. Bakır kablo hurdaları alüminyum hurdasına oranla daha iyi fiyatlara satılır.
 4. Güvenilir peşin hurda alımı yapan bir firma ile çalışmak sizlere daha iyi gelir sağlar.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın