Çanakkale Hurdacı Firmaları

Hurdalarınız Değerinde Nakit Alınır

Çanakkale Hurdacı Firmaları

Çanakkale hurdacı bölgeden her nevi hurda alımlarını yapıyor. Çanakkale hurda alan yerler arasında vermiş olduğu güvenilir hurdacılık hizmetleri ve kalite ile tanınan hurdacı firmasıyız. Sarı hurdası gibi hurdalar tam değerinde fiyatlardan alınmaktadır. Kurumsal Çanakkale hurdacı firması güvenli hurda alım satım hizmeti.

Sac hurdası alan hurdacı ikinci el durumda ve hurda atık durumda olan tüm hurdaların yerinden alımlarını gerçekleştiriyor. Baklavalı sac hurdası ve oluklu sac hurdaları tarafımızca tüm Çanakkale ilçelerinden toplanmaktadır. Çanakkale en yakın hurdacı olarak hizmet verilen ilçeler:

 • Ayvacık
 • Bayramiç
 • Biga
 • Bozcaada
 • Çan
 • Eceabat
 • Ezine
 • Gelibolu
 • Gökçeada
 • Lapseki
 • Yenice

Bu ilçelerimizden hurda alüminyum alımları başta olmak üzere kağıt ve karton hurdası alımları da yapılır.

Çanakkale Hurdacı Hurda Karşılığı Yıkım

Bölgede hurdacılar arasında hurda karşılığı yıkım yapan hurdacı sayısı azdır. Bu hurdacılar yıkım yapabilmek için gerekli iş makinelerine sahip olması gerekir. Gerekli makinelere sahip olayan hurdacılar kiralama yoluna giderek makine kiralar. Bu durumda masrafları artan Çanakkale hurdacılar daha az teklifler sunar. 

Bina yıkımları sonucunda kombi hurdası, petek hurdası, ahşap kapı hurdası, pimapen cam hurdası, pimapen kapı hurdası, demir cam parmaklığı hurdası, demir korkuluk vb. hurdalar hurdacılar tarafından sökülerek alınır. Ayrıca yıkımlarda inşaat demiri hurdaları ton bazında çıkan hurdalardır. 

Fabrika Yıkımı Yapıyoruz

Fabrikalar elektrik tesisatı ve çatı kısımları bol miktarda hurda içerir. Kullanılmayan eski fabrikalar bir süre sonra yeni bir binanın yapılması amacı ile yıkım kararı alınır. Fabrika yıkımı yapan hurdacı bina ne kadar büyük olursa olsun çok kısa sürelerde hizmetini tamamlar. 

Ortaya çıkan tüm hurdaların ayırma işlemleri gerçekleştirilir. Örnek vermek gerekirse çatılardan sökülen sandviç panel hurdası gibi hurdalar ikinci el kullanılabilir durumlarda olurlarsa ikinci el hurdası olarak satmak mümkündür. 

Kağıt Hurdası Geri Dönüşüm

Kağıt hurdası geri dönüşümü ile ağaçların kesilmesinin önüne geçilir. Kağıt üretici firmalara ham madde kazandırılmış olur. Kağıt günümüzde kullanımı ne kadar azalmış olsa da yine de azımsanmayacak kadar fazladır. Yerlere atılan her bir kağıt ağaçların kesilmesine katkı sağlıyor. 

Bu kağıt ve karton hurdaları çöplere atmak yerine Kağıt alan Çanakkale hurdacılar ile görüşerek kolayca satışlarını gerçekleştirin. Bu sayede satıştan kar elde edebilir ve ülke ekonomisine fayda sağlanmış olunur. Kilo ile kitap hurdası alımları da devam ediyor. 

Ofisler, okullar, AVM’ ler kağıt hurdası satışı konusunda en fazla miktarda hurdanın elde edildiği noktalardır. 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın