Bursa Hurdacı Merkezi

Hurdalarınız Değerinde Nakit Alınır

Bursa Hurdacı Merkezi

Bursa hurdacı bölgeden sarı hurdası başta olma üzere diğer tüm hurdaların alımlarını yapıyor ve hurdacılık hizmetleri sunuyor. Tüm hurda alımları Bursa güncel hurda fiyatları baz alınarak yapılır. Düşük fiyatlardan hurda satışı yapmak yerine kurumsal Bursa hurdacı firması ile çalışın. Toptan hurda alan firmamız Bursa ilinde her noktadan demir hurdalarını toplar.

Bursa hurda alan yerler arasında çok kısa sürede hizmet verdiğimiz ilçeler sıralaması 17 ilçede şu şekildedir:

 1. Osmangazi
 2. Nilüfer
 3. Büyükorhan
 4. Yıldırım
 5. Gemlik
 6. Gürsu
 7. Harmancık
 8. İnegöl
 9. İznik
 10. Karacabey
 11. Keles
 12. Kestel
 13. Mudanya
 14. Mustafakemalpaşa
 15. Orhaneli
 16. Orhangazi
 17. Yenişehir

Bu ilçelerimizde kurşun hurdası da dahil diğer kablo hurdaları alımları sürdürülmektedir.

Bursa Hurdacı Hurda Satmanın En Kolay Yolu

Bölgede bulunan bazı hurdacılar elinizde bulunan miktarlar az olduğu taktirde adresten hurda alımlarını reddeder. Bursa hurdacı firması ise geri dönüşüme gönül vermiş bir firmadır. Bizim açımızdan bakıldığında 1 kg veya 10 ton arasında bir fark olmaksızın adresten gelerek hurdalar toplanır.

Konteyner hurdaları şantiye bitimlerinde elde edilir. Şantiye alanlarında işçilerin konaklaması amacı ile kullanılan konteynerler ikinci el hurdası veya doğrudan hurda olarak hurdacı şirketi tarafından alınabilir. Konteynerler ikinci el olarak satılabilen ürünlerdir ve kilo olarak değil ikinci el fiyatından değerlenebilir.

Tel hurdaları çeşitli formalarda olabilir. Çelik tel hurdası tarla, bağ ve bahçelerin güvenliğini almak amacı ile tel örgülerle çevrelenir. Uzun yıllar kullanımın ardından bu eskiyen teller hurdacılar tarafından alınmaktadır. Tel hurdaları inşaatlardan da elde etmek mümkün olur. İnşaat teli hurdası alımı yapılan bir hurdadır. Lastik teker teli ise yakılmadan gerekli kırım işlemi yapılarak sökülürse normal fiyatlardan alınabilir.

Hurdacı Telefon Numarası Bulmak

Telefon numarasına dilediğiniz hurdacı sitesi üzerinden ulaşılabilir. Hurdacı sitelerine girdiğinizde bu sitelerin referans kısımlarını inceleyin. Eğer büyük firmalar ile çalışan hurdacılar ile karşılaşırsanız hurda fiyat teklifi alın. Eğer böyle bir durum yoksa sizlere düşük fiyat sunacaklarından emin olabilirsiniz.

İkinci el hurdaları inşaat hurdaları gibi hurdalardır. Raf hurdaları ve kullanılabilecek diğer hurdalar bu sınıfta değerlenebilir. Geri dönüşüm sektörüne katkıda bulunmak istiyorsanız elinizde bulunan tüm hurdaları çöplere atmak yerine hurdacılar ile anlaşıp geri dönüşüme gönderin

Kablo hurdası satışlarını ise kablo geri dönüşüm makineleri bulunan hurdacılar ile anlaşın. Kablo hurdası alan Bursa hurdacılar eğer geri dönüşümde kullanılan makinelere sahiplerse daha iyi fiyatlar ile alım yapabilirler. Soyulacak hurda olarak bilinen kablo hurdalarını soyup satmak ile soymadan satmak arasında fazla fark bulunmaz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın