Burdur Hurdacı Hurda Alımı

Hurdalarınız Değerinde Nakit Alınır

Burdur Hurdacı Hurda Alımı

Burdur hurdacı tüm hurdaları yerinden peşin olarak alır. Güncel burdur hurda fiyatları ile hurda alımları yapıyoruz. Burdur geri dönüşüm firması hurda alımlarının tamamında sizlere en güncel fiyatları teklif sunar. Demirsan Hurdacılık müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya çalışır. Elde edeceğiniz karı en üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız bizimle çalışmanızı bekleriz.

Hurda alüminyum olan tüm hurdaları alıyoruz. Burdur hurda alüminyum firması yüksek fiyat teklifleri ile alüminyum hurdaları topluyor. Alüminyum profil hurdası, alüminyum sac hurdası, doğrama alüminyum hurdası, alüminyum boru hurdası ve çapak alüminyum hurdaları alınır. Ayrıca elektrik iletim hatlarında kullanılan alüminyum kablo hurdalarının alımları yapılıyor. 

Sarı hurdaları da almaktayız. Sarı süs eşyası hurdaları alınmaktadır. Ayrıca sarı klima boru hurdaları, sarı musluk hurdası, sarı su saati hurdaları Burdur hurdacı firması tarafından alınmaktadır. Sarı hurdası paslanmaz özelliği sayesinde bir çok üründe kullanılır ve elde edillebilir.

Burdur Hurdacı Hurda Alım Noktaları:

 • Burdur merkez hurdacı
 • Ağlasun
 • Altınyayla
 • Bucak
 • Çavdır
 • Çeltikçi
 • Gölhisar
 • Karamanlı
 • Kemer
 • Tefenni
 • Yeşilova

Bu ilçelerden kablo hurdası alan hurdacı kablo durumu ne olursa olsun hurdaları peşin olarak alır. Tek damar kablo hurdası ve çok damarlı kablo hurdalarını topluyoruz. 

Burdur Hurdacı Geri Dönüşüm Firması

Burdur da kurumsal hurdacı firmaları ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Kurumsal hurdacı firmaları sizlere elinizde bulunan hurdanın tam değerini sunar. Trafo hurdası alımlarında trafo içerisinde atık yağ bulunabilir. Trafo alımı esnasında bu yağ kısmı boşaltılmalı ve hurdacı hurda alımını yapmalıdır. 

Sanayi tipi raf hurdaları ve yangın merdiveni gibi hurdalar alınmaktadır. Hurdacı çalışanlarımız oksijen kaynağı veya diğer kesme aletleri ile alınan büyük ebattaki hurdaları keserek parçalar. İnşaat iskele hurdası da inşaat bitimlerinde hurdacılar ile alınabilir. İskele hurdaları demir boru hurdası ve alüminyum hurdalar içerir. 

Burdur En Yakın Konumdaki Hurdacı

Demsan hurdacılık olarak araştırma yapıldığında sizlere en yakın hurdacı Demsan huda olduğunu göreceksiniz. Sonrasında hurdacı telefon numaraları ile bizimle iletişime geçin. Sizlerden hurda fotoğrafları istenir. Hurda fotoğrafları bize ulaştığında anında hurda fiyat teklifi alırsınız. 

Satılan hurda toplu şekilde satılacaksa eğer sizlere sunulan tekliflerde artar. Toptan hurda alımı yapan hurdacı kurşun hurdası ve nikel hurdası gibi değerli hurdaları dahi binlerce ton alabilir. 

Bina yıkım hizmeti veren kentsel dönüşüm hurdacı firması ücretsiz yıkımı yapılacak tüm binaların yıkımlarını yapabilir. İnşaat demiri hurdası, korkuluk hurdası ve çıkama kapı pencere hurdaları alınır.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın