Bartın Hurdacı Firması

Hurdalarınız Değerinde Nakit Alınır

Bartın Hurdacı Firması

Bartın hurdacı metal hurdaları başta olmak üzere kağıt hurdası ve plastik hurdası da dahil tüm hurdaların alımlarını yapmaktadır. Bartın güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler arasında en yüksek fiyatları teklif ediyoruz. Hurdacı telefon numarası ile bizimle iletişime geçin ve hızlı hurda satışı yapın. 

Sarı hurdası alımları yapılmaktadır. Sarı hurdası alan hurdacı firması hurda alımlarını peşin ve yerinde yapar. Kurumsal hurdacı firması ile çalışarak elde edilen kar oranlarını en yüksek seviyelere çıkartın. Kablo hurdasını dilerseniz soyup doğrudan bakır hurdası olarak satabilir veya soymadan da satabilirsiniz. 

Bartın hurda alımları yapılan ilçeler:

  • Bartın merkez hurdacı
  • Amasra
  • Kurucaşile
  • Ulus

İlçelerin tamamından en yakın konumda bulunan hurdacı firması hurda alımları yapmaktadır. 

Bartın Hurdacı Hurda Metal Alımları

Bartın geri dönüşüm firması metal olan tüm hurdaların geri dönüşüm hizmetini sunuyor. Güncel metal hurdası fiyatları ile alım yapıyor. 

Demir Hurdası

Hurda demir Bartın ilinde büyük miktarlarda alımı yapılan hurdadır. Bartın da elinizde bulunan tüm demir hurdası çeşitlerini toplu olarak alan hurdacı firması sizlerin hizmetindedir. İnşaat demiri hurdası, köşebent demir hurdası, hurda demir boru, hurda korkuluk, hurda demir sac, hurda demir parmaklık vb. tüm hurdalar Demirsan Hurdacılık tarafından alınabilir. 

Bakır Hurdası

Hurda bakır alımlarında en güncel fiyatları takip ediyor ve uyguluyoruz. Güncel fiyatlardan bakır alan hurdacı bakır ne olursa olsun alımını yapar. Tel bakır hurdası, kablo bakır hurdası, klima bakır hurdası, lama bakır hurdası, tombak bakır hurdası ve diğer tüm bakır hurdaları alınmaktadır. Ayrıca motor bakır hurdalarını da alıyoruz. 

Hurda Krom Alımı

Hurda krom bir paslanmaz hurdası. Paslanmaz hurdaların tamamı diğer metallere oranla çok daha iyi fiyatlara satılabilmektedir. Yüksek fiyatlar ile krom hurdası alan hurdacı sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Kurumsal hurdacı firması ile çalışıp elinizde bulunan tüm krom tank hurdaları, 310 krom hurdası, krom mutfak ürünleri ve diğer tüm hurdaları satabilirsiniz. 

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı ve Temizliği

Bölgede hurda karşılığında bina yıkımı yapan sayılı hurdalar arasında yer alıyoruz. Eski binanızı tamamen yıkıp tüm moloz temizliğini yapabiliriz. Büyük iş hanı ve iş merkezlerinin yıkımlarını yapabiliriz. Yıkım sonucunda ortaya çıkan inşaat demir hurdası, çelik kapı hurdası ve diğer tüm demir hurdaları geri dönüşüm çalışmaları ile ayrılır ve eritmeye gönderilir. 

Bölgede bulunan en yakın hurdacı sizlere çok kısa sürelerde hizmet verebilir. Günün istediğiniz saati telefonlardan arayabilirsiniz. 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın